رازهای موفقیت در طراحی وب سایت حرفه ای

آذر ۲۰, ۱۳۹۱
رازهای موفقیت در طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وبسایت یکی از مهم ترین جنبه های یک وبسایت می باشد و در تعیین موفقیت سایت بسیار پراهمیت است. میزان ترافیک و کسب جایگاه در نتایج جستجو مواردی است که از طراحی وبسایت تاثیر می گیرد. هنگامی که بازدیدکنندگان به سایت مراجعه می کنند اولین موضوعی که توجه آنها را جلب می کند طراحی آن می باشد. طراحی وبسایت برای بازدیدکننده بیانگر حجم مطالب و اهداف شما می باشد. بنابراین زمانی که به توسعه برنامه کاربردی وب مراجعه می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که از تمام روش های مناسب استفاده می شود و تضمین کند که یک طراحی مناسب وب متناسب با نیازی خود برای موفقیت را بدست خواهید آورد. در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که باید به خاطر بسپارید تا در هنگام مراجعه به توسعه دهندگان وب از آنها استفاده کنید تا باعث کسب موفقیت در وبسایتتان شود.

همیشه سایت را بروز نگه دارید. این مهم است که به طور مستمر به سایت خود مطالب را اضافه کنید، بازخوانی کنید و روز به روز بهبود یابد. با ایجاد تغییراتی در سایت، شما می توانید ترافیک بیشتری را کسب کنید و مخاطبان خود را حفظ کنید. مطئمن باشید که حداکثر هفته ای یک مرتبه مطلبی را اضافه و سایت را بروز رسانی خواهید کرد.

ساختار سایت هم اهمیت بالایی دارد. در اینترنت افراد وقت دارند تا مطالب شما را بدفت مطالعه و بررسی کنند. افراد نه تنها به خاطر منافع محصول/سرویس که برای کسب آگاهی از ویژگیهای مختلف سرویس/محصولات زمان میگذارند. بنابراین، صفحه اصلی شما باید بیانگر ویژگی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید باشد. اگر شما چنین محیطی را فراهم نکنید بازدید کنندگان به سایتهای دیگر مراجعه می کنند. برای متنها از هدینگ و لیست ها استفاده کنید.

عکس ها نیز نقش بسیار مهمی دارند. در صورت استفاده، کمکی به انتقال پیام به بازدیدکنندگان می باشد. همیشه از تصاویر محصولات و خدمات خود استفاده کنید. بهتر است که به تصویر خود برچسب “img src” بزنید در نتیجه تا زمانی که خوانندگان مطلب را می خوانند تصویر لود می شود.

عناصر گرافیکی برای سایت مناسب است، اما باید بسیار مراقب آنها باشید. باعث ایجاد نگاه حرفه ای به سایت میشود. با این حال استفاده بیش از حد از گرافیک باعث سردرگمی بازدیدکننده و سرعت پایین لود سایت می شود.

Navigation تعیین می کند که آیا مخاطبان در سایت بمانند یا خیر. آن را به صورت ساده و کاربرپسند نگه دارید. به صورت سلسله مراتبی سایت را سازمان دهی کنید و از یک دایرکتوری اصلی و زیر دایرکتوری ها استفاده کنید. دایرکتوری اصلی یا فهرست اصلی باید حداکثر شامل ۸ لینک باشد. بهتر است برای داشتن یک طراحی وب مناسب به شرکتهایی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنید.

webrgb

Tags: ,

ارسال نظر