گوگل درایو شروع به کار کرد !

اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱
گوگل درایو شروع به کار کرد !

سرویس گوگل درایو ، یکی از سرویس‌های فراوان گوگل است که امروز به به کار افتاد و با شروعش ۵ گیگابایت فضای رایگان به کاربرانش هدیه داد. برای خواندن اطلاعات تکمیلی و مشاهده ویدئو به ادامه مطلب بروید.

فضای رایگان گوگل یا همان گوگل درایو شروع به کار کرد !

گوگل درایو ، فصای ۵ گیگابایت را به رایگان به تمامی‌کاربرانش هدیه میدهد تا بتوانند عکس‌ها ، فیلم‌ها و دیگر فایل‌های خود را به رایگان درون آن آپلود کنند و با نصب گوگل درایو بر روی مک یا PC خود و یا دانلود google drive app بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود ، به فایل‌هایشان در سرتاسر جهان دسترسی داشته باشند.

با گوگل درایو شما میتوانید :

۱- فایل‌های خود را به رایگان تا حجم ۵ گیگابایت بر روی آن ذخیره سازی کنید

۲- با استفاده از google doc به اسنادی که در این فضا دخیره شده اند ، دسترسی داشته باشید ، آن‌ها را بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، دوستانتان میتوانند برای آن فایل‌ها نظر بنویسند و یا آن‌ها را ویرایش کنند.

۳- استفاده از جست و جوی گوگل برای فایل‌های خود.

۴- امنیت و قابلیت استفاده در همه جا.

همچنین ، در صورت نیاز به فصای بیشتر ، میتوانید با قیمت‌های بسیار پایین ، این درایو‌ها را اجاره کنید ، میتوانید با پرداخت $۲٫۴  ماه ۲۵ گیگابایت فضای اضافه ، با پرداخت $۴٫۹۹ ۱۰۰ گیگابایت و با پرداخت $۴۹٫۹۹ یک ترابایت فضا دریافت کنید. همچنین با خرید فضای اضافه برای درایو خود ، به اکانت جیمیل شما ۲۵ گیگابایت فضای اضافه نیز به عنوان هدیه افزوده میشود.

برای ورود به گوگل درایو کلیک کنید

۱admin

Tags:

ارسال نظر