طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (سئو) و بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی، ابزاری مدرن برای تجارتی مدرن

"برای عبور از تجارت سنتی به تجارت مدرن و امروزی و همچنین به دست آوردن مشتریان جدید و بیشتر، شرکت ها و به طور کلی صاحبان هر نوع تجارتی، باید اهداف تجاری خود را بازتعریف نمایند و از ابزارها و استراتژی های آنلاین مانند تبلیغات بنری، بازاریابی شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی گوگل و... برای رسیدن به این اهداف استفاده نمایند. اینجاست که ما حضور داریم برای رسیدن شما به این اهداف."

فواید بازاریابی از طریق اینترنت

هیچ فرمول جادویی برای بازاریابی اینترنتی وجود ندارد. برای داشتن بازاریابی اینترنتی موفق، به یک برنامه دقیق و کاربردی احتیاج است که نتایج آن به طور مرتب مورد بررسی قرار گیرد.
در پرنسا، ما از این حقیقت که سرمایه گذاری تجاری برای به دست آوردن سود می باشد، آگاهیم. بنابراین با برنامه بازاریابی استراتژیک خود به شما برای به دست آوردن درآمد بیشتر از طریق اینترنت، کمک خواهیم کرد.

تجارت الکترونیک، بازاریابی اینترنتی، افزایش فروش

هدف ما از بازاریابی اینترنتی، نه تنها افزایش ترافیک وب سایت شماست، بلکه افزایش تعداد و حتی کیفیت مشتریان تان نیز می باشد.
در مجموعه پرنسا، ایجاد طرح کلی بازاریابی اینترنتی در یک فرایند چهار مرحله ای به شرح زیر صورت می گیرد: ما با کمال میل از شما دعوت می کنیم که با ما حضور موفق و سودآوری را در شبکه جهانی اینترنت تجربه نمایید.


استراتژی های بازاریابی اینترنتی

تبلیغات کلیکی گوگل

حقیقت اینست که شما می توانید از همین فردا با هر کلیدواژه ای که می خواهید، در بالاترین نتایج به دست آمده گوگل قرار گیرید.
بدیهی است که این امر به معنای افزایش فروش محصولات شما و یا رسیدن به هر خواسته ای است که از وب سایت تان انتظار دارید!

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی از طریق پست الکترونیک (ایمیل مارکتینگ) هنوز هم یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی برای هر نوع تجارتی و در هر اندازه ای به حساب می آید. شما می توانید نتایج فوق العاده ای را با بازاریابی از طریق ایمیل با سرمایه گذاری محدود و در زمانی کوتاه به دست آورید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی دارای ارزش بسیار بالایی هستند چرا که اکثر مردم عضویت و فعالیت در انجمن های آنلاین را دوست دارند.
همچنین بازاریابی شبکه های اجتماعی کارایی بیشتری داشته و نتایج نشان می دهد که این نوع بازاریابی 1578 درصد بهتر از تبلیغات کلیکی در زمینه بازگردانی سرمایه موثر می باشد.