طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت (سئو) و بازاریابی اینترنتی
بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت (سئو) چیست؟

"بهینه سازی سایت (SEO)، علم بهینه سازی عناصر سایت برای کسب بهترین رتبه ممکن در موتور جستجوگر است که این امر سبب افزایش ترافیک سایت می شود و در نهایت، افزایش ترافیک سایت معادل سود و درآمد است که هدف نهایی و اصلی بهینه سازی است. بنابراین، اگر سایتی نتواند در رتبه های بالای موتورهای جستجو قرار بگیرد، مشتریان بسیاری را از دست خواهد داد؛ به همین دلیل است که ما باور داریم: بهینه سازی سایت بهترین تبلیغ برای یک وب سایت می باشد."

بهینه سازی وب سایت

"سرعت بارگذاری وب سایت یک ویژگی بسیار مهم برای آن محسوب می شود. همچنین یکی از فاکتورهای مهم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز به حساب می آید. پرنسا با استفاده از تکنیک های جدید و منحصر بفرد خود، حجم وب سایت را تا چندین برابر کاهش داده که این امر باعث افزایش بسیار زیاد سرعت بارگذاری آن خواهد شد."

بهینه سازی سایت، طراحی سایت حرفه ای، سئو

بهینه سازی سایت (سئو)

بهینه سازی موتور جستجوگر (Search Engine Optimization)، علم طراحی وب سایت به منظور بالا بردن رتبه آن در نتایج است. به این معنا که تمامی عناصر سایت تان با هدف افزایش موقعیت رتبه بندی ساخته می شوند. این عناصر عبارتند از: علاوه بر عوامل مهم سئو داخلی یعنی نحوه طراحی سایت و محتوای سایت، فاکتورهای خارجی دیگر مانند تبلیغات و برندینگ، ایجاد لینک های موثر و... هم روی فرآیند سئو تاثیر گذارند.

تمامی این صحبت ها به این معناست که مفهوم بهینه سازی سایت، فقط روی یک عنصر بنا نشده بلکه به تعداد زیادی المان و استراتژی وابسته است.

بهینه سازی سایت، فرایندی پیوسته و در حال جریان

اگر تا به حال بازی !Whack را بازی کرده باشید، متوجه می شوید بهینه سازی سایت چقدر کار دشواری است. در این بازی، موشی کوچک از سوراخی سر در می آورد. وظیفه شما زدن موش، قبل از ناپدید شدن و رفتنش به سوراخ دیگر است. به محض اینکه ظاهر می شود، ناپدید شده و از حفره دیگری سر در می آورد. بازی سختی است، ولی با زمان و تمرکز کافی، می توانید آن را کنترل کنید.

بهینه سازی سایت (سئو) هم مفهومی مشابه این بازی دارد. موتورهای جستجوگر مدام در حال تغییرند، بنابراین روش ها و استراتژی های بالا بردن رتبه نیز مدام باید عوض شوند.

کارشناسان مجرب ما با ارائه راهکار های عملی جهت پیشرفت سایت تان در تمام مراحل بهینه سازی در کنار شما خواهند بود.

آنچه كه بهینه سازی ما را از دیگر شركت ها متفاوت می كند!

همانطور که می دانید، سرویس دهندگان زیادی در زمینه بهینه سازی سایت (سئو) وجود دارند، که تضمین می کنند سایت شما را با هر عبارت یا کلمه کلیدی به صفحه اول نتایج موتورهای جستجوگر می رسانند، بنابراین چه چیزی خدمات بهینه سازی ما را متفاوت می کند؟

اول، ما قرارداد جداگانه ای برای بهینه سازی سایت هایی که طراحی می کنیم نداریم، چرا که تمام سایت های طراحی شده توسط پرنسا به طور پیش فرض به صورت بهینه برای موتورهای جستجو طراحی می شود و نیاز به سئوی داخلی ندارند.

دوم، کارشناسان پرنسا تا بحال پروژه های مختلفی را با موفقیت بهینه سازی کرده و موجب حضور آن ها در صفحات اول موتور جستجوگر گوگل شده اند.

و در آخر، ما با استفاده از روش های استاندارد و طبیعی سایت تان را بهینه می کنیم، چرا که متاسفانه شاهد هستیم برخی جهت دست یابی سریعتر به رتبه های بالا در گوگل دست به اقداماتی خلاف قوانین گوگل می زنند.

پرنسا، متخصص در بهینه سازی سایت (سئو)

همانطور که می دانید، اینترنت هر روز در حال گسترش است و موتورهای جستجوگر مانند گوگل، روز به روز گسترده تر و پیچیده تر می شوند.

اگر می خواهید بازدید کنندگان وب سایت شما (که در حقیقت مشتریان بالقوه شما هستند) افزایش یابند، باید وب سایت تان برای موتورهای جستجوگر بهینه طراحی شود تا در بالاترین رتبه نتایج موتورهای جستجوگر قرار گیرد.

خوشبختانه، ما در طراحی سایت های بهینه شده برای موتورهای جستجوگر تخصص های لازم را دارا هستیم. تحلیل سایت، بررسی مشکلات و ارائه راهکار، بررسی و تحلیل جایگاه رقبا، بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب، مشاوره در زمینه تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی و در نهایت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را با پرنسا تجربه کنید.


بهینه سازی وب سایت - سئو حرفه ای