طراحی سایت، بهینه سازی سایت (سئو) و بازاریابی اینترنتی
flip

طراحی سایت حرفه ای با جدیدترین متدهای برنامه نویسی

"یک وب سایت موفق می تواند یک نقطه مرجع، یا یک ابزار بازاریابی و یا حتی به عنوان یک فروشگاه مجازی برای شرکت هایی که به دنبال فرصتی برای یافتن مشتریان جدید هستند، باشد. ما در مجموعهطراحی سایت پرنسا دقیقا می دانیم که چه چیزهایی باعث موفقیت یک وب سایت خواهد شد. ما با استفاده از بروزترین متدها و روش های برنامه نویسی، لذت داشتن یک وب سایت حرفه ای و مدرن را به مشتریان خود اهدا می کنیم."

طراحی وب سایت حرفه ای، مدرن و زیبا

ما این مسئله مهم را می دانیم که وب سایت شما نه تنها فراتر از یک تجارت ابتدایی یا ارتقای کوتاه مدت تجاری است، بلکه پایه و اساس برند تجاری و استراتژی بازاریابی طولانی مدت شما محسوب می شود.

مجموعه پرنسا با درک این مسئله مهم و حیاتی و با در اختیار داشتن طراحان و برنامه نویسان خلاق و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با سرمایه گذاری برای وب سایت خود، دارایی پر ارزشی را در شبکه اینترنت خواهید داشت که این امر می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت شما را افزایش دهد و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان را بهبود بخشد.

بکارگیری جدیدترین استانداردها و تکنولوژی های طراحی وب

ما با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و استانداردها، وب سایت هایی با کارایی و کیفیت بالا برای مشتریانمان طراحی می کنیم. برخی از تکنولوژی ها و استانداردهای مورد استفاده در پرنسا، به شرح زیر می باشد:
 • استفاده از زبانهای Javascript و jQuery
 • کد نویسی به زبان های HTML5, CSS3 مطابق با استاندارد جهانی W3C
 • برنامه نویسی با زبان های PHP, MySQL, AJAX, ASP.net و ...

فرایند طراحی وب سایت

مطمئناً، تکنولوژی و فناوری به کار رفته در وب سایت، بسیار مهم و حیاتی است. اگر وب سایت شما با تکنولوژی های روز و متدهای جدید پیاده سازی نشود، مسلماً ظرف مدت کوتاهی به فکر طراحی دوباره آن خواهید افتاد. این مورد در طراحی های پرنسا اتفاق نخواهد افتاد!

ما برای طراحی هر یک از سایت های مشتریان مان با نگاهی به آینده، آنچه را که ممکن است در آینده مورد نیاز شما باشد (و حتی بیشتر از آن) مد نظر قرار می دهیم.
ما همچنین به اینکه تمام سایت هایی که طراحی می کنیم دارای بالاترین کیفیت و استاندارد W3C باشد، مقید و پایبند هستیم.

فرایند ما

در مجموعه طراحی سایت پرنسا، ما از یک فرایند تست شده برای ایجاد وب سایت های حرفه ای، مدرن، دارای امنیت بالا و قابل اعتماد برای مشتریان مان پیروی می کنیم.

ما در اینجا این فرایند را با شما به اشتراک می گذاریم...

 • قبل از عقد قرارداد
  مرحله اول: تعریف پروژه و تعیین ساختار کلی وب سایت
  در این مرحله فرمی از طرف ما برای شما ارسال می شود و شما آن را تکمیل کرده و باز می گردانید. در این قسمت، پروژه شما برای ما تعریف شده و ساختار کلی آن تعیین خواهد شد.
 • بعد از عقد قرارداد
  مرحله دوم: طراحی صفحه اصلی وب سایت
  در این مرحله با استفاده از اطلاعاتی که از مرحله قبل به دست آمده، طرح اصلی سایت شما طراحی و جهت تایید یا ویرایش های احتمالی برای شما ارسال می شود. با تایید طرح توسط شما، وارد مرحله بعد خواهیم شد.
 • بعد از عقد قرارداد
  مرحله سوم: طراحی و پیاده سازی صفحات وب سایت
  بعد از تایید طرح سایت توسط شما، در این مرحله صفحات وب سایت شما به صورت کاملاً بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و با جدیدترین متدها و استانداردها طراحی و پیاده سازی می شود.
 • بعد از عقد قرارداد
  مرحله چهارم: برنامه نویسی سایت
  در این مرحله برنامه های مورد نیاز وب سایت شما با استفاده از جدیدترین متدها و تکنیک های روز دنیا، نوشته می شود و از یک وب سایت استاتیک (ایستا) به یک وب سایت داینامیک (پویا و فعال) تبدیل می شود.
 • بعد از عقد قرارداد
  مرحله پنجم: راه اندازی (آپلود) سایت و رفع اشکالات موجود
  در این قسمت، وب سایت شما آماده است که به دنیای آنلاین وارد شود. تمام اشکالات آن در این مرحله شناسایی و مرتفع می گردد.
 • بعد از عقد قرارداد
  مرحله آخر: پشتیبانی و گارانتی
  تمام وب سایت های طراحی شده توسط پرنسا، دارای شش ماه پشتیبانی رایگان می باشند.

نمونه كارهای ما را ببینید

طراحی سایت بانک اطلاعات صنعت ایران B2B طراحی سایت و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی پونیکام طراحی سایت و بهینه سازی سایت شرکت تولیدی صنعتی کی نیا طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت شرکت موادغذایی تارا
فرایند طراحی وب سایت