آرشيو موضوع طراحی سایت

اصول طراحی فلت و معرفی طراحی تقریبا فلت

فروردین ۲۶, ۱۳۹۶
اصول طراحی فلت و معرفی طراحی تقریبا فلت

در حال حاضر دنیای وب تحت تاثیر دو نوع طراحی متریال و فلت قرار گرفته است. از چندسال گذشته برچسب “فلت” روی بسیاری از پوسته های سایت ها خورده است و در نظر بسیاری از کاربران، ظاهر خوبی به آن داده است.

البته وجود دارند بعضی از طراحانی که از این سبک بدشان می آید، اما به هر حال طراحی فلت در بین کاربران به خوبی جای خود را باز کرده و محبوب شده است. در این مقاله از وبلاگ پرنسا، قصد داریم ۵ اصل اولیه در طراحی فلت را با هم مرور کنیم و همچنین با طراحی “نسبتا” فلت آشنا شویم.

آیا طراحی واکنش گرا، خلاقیت شما را از بین می برد؟

فروردین ۳, ۱۳۹۶
آیا طراحی واکنش گرا، خلاقیت شما را از بین می برد؟

زمانی که در سال ۲۰۱۷ از طراحی وب سخن به میان می رود، در واقع از طراحی واکنش گرا ( رسپانسیو ) وب صحبت می شود. بیش از شش سال است که اصطلاح “واکنش گرا” تنها به عنوان یک استاندارد فراگیر کارخانه ای شناخته شده است.

۴ راه برای ارتقاء قابلیت کاربری و تجربه کاربری، با ساماندهی طراحی ها

اسفند ۱۷, ۱۳۹۵
4 راه برای ارتقاء قابلیت کاربری و تجربه کاربری، با ساماندهی طراحی ها

با گذشت زمان، وبسایت های تجارت الکترونیک، جایگزین مناسبی برای اکثر فروشگاه های سنتی، به شمار می روند. مزایا و منافع استفاده از وبسایت های تجارت الکترونیک، بی شمار است، هرچند که به دلیل تجربه فروش در یک فروشگاه واقعی، جایگزین کردن آن کار بسیار دشواری است.

با این حال، راه های زیادی وجود دارد تا تجربه خوبی از تجارت الکترونیک، کسب کنید. ۵ موضوعی که در ادامه مطلب آورده شده، را برای هنگامی که تصمیم دارید وبسایت های تجارت الکترونیک را ایجاد یا بهینه سازی نمایید، به خاطر داشته باشید.

دانستنی های طراحی وب سایت برای بالا بردن بازده سایت

بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
دانستنی های طراحی وب سایت برای بالا بردن بازده سایت

اکثر مردم فکر می کنند طراحی سایت به معنای ساخت یک وب سایت جذاب و تماشایی می باشد , این نوع فکر تا حدی میتواند درست باشد . به هر حال طراحی موثر وب سایت به معنای ساخت یک وب سایت جذاب و کاربر پسند , منطبق با موتور های جستجو و بالاخره طراحی شده برای فروش بیشتر می باشد .
در این مقاله دانستنی هایی از طراحی وبسایت را با شما مطرح می کنم که بازده وبسایت شما را دچار دگرگونی مثبتی کند , پس قبل از اینکه اقدام به طراحی یا بازطراحی وب سایت تان کنید , این مقاله به شما کمک می کند تا با هوشمندی بیشتری شرکت مورد نظرتان را برای طراحی یا باز طراحی وبسایت تان انتخاب کنید .

۶ نکته ی حساس که در طراحی وبسایت شما ممکن است فراموش شود

بهمن ۸, ۱۳۹۵
6  نکته ی حساس که در طراحی وبسایت شما ممکن است فراموش شود

شما به عنوان یک صاحب کسب وکار , شاید به این نتجه رسیده باشید که وبسایت شما انتظاری که از آن داشته اید را براورده نکرده است . شاید شما احساس می کنید که همه چیز سر جای خود قرار دارد  , در عین حال بازخورد مناسبی از مخاطبانتان ندارید ؟ این مسئله می تواند […]

« مطالب قديمي تر